(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Вакансії

  Потрібні

  Перукар

  Вимоги: Центру краси «КАПРИЗ», Запоріжжя, на Постійну роботу потрібен перукар. Клієнти вимогливі, тому ВИСОКА кваліфікація потрібна обов'язково: майстерність виконання жіночих укладок, стрижки чоловічі, жіночі, БАЖАННЯ працювати, пунктуальність. Решта – всі курси з фарбування Лореаль, а також, додаткове покращення необхідних навичок – надамо. 

  Салон ЕКСПЕРТ Лореаль, т. е. вся продукція  - Лореаль

  Обов'язки: Фарбування, зміна кольору, жіночі стрижки, чоловічі та дитячі стрижки, укладання. 

  Умови роботи: Наразі працюємо з 9:00 до 18:00, день через день. Робочий графік у мирний час – з 8-00 до 20-00, день через день. Офіційне працевлаштування.

  Якщо Ви талановитий майстер, маєте приємну зовнішність, можете коректно, з почуттям такту підтримати розмову з клієнтом, готові працювати в комфортних умовах, з найкращими матеріалами – ласкаво просимо на співбесіду. Для цього Вам необхідно прийти до нашого центру та заповнити анкету АБО надіслати резюме з ФОТО на електронну пошту: kapriz.zp@gmail.com

  Або дзвоніть: 050-322-76-74 

   

  Косметолог

  Вимоги: Центру краси «КАПРИЗ», Запоріжжя, на постійну роботу потрібен косметолог. Медична освіта, практичний досвід роботи, бажання працювати з найкращим косметологічним обладнанням.

  Обов'язки: Проведення доглядових процедур за обличчям: чищення, пілінг, масаж. Ін'єкційні методики, зокрема, контурна пластика, а також робота на лазерних установках: проведення лазерного шліфування, омолодження, видалення судин та пігментацій.

  Умови роботи: Наразі працюємо з 9:00 до 18:00, день через день.  Офіційне працевлаштування.

  Якщо маєте практичний досвід у косметології, можете коректно, з почуттям такту підтримати розмову з клієнтом, готові працювати в комфортних умовах, з найкращими матеріалами – ласкаво просимо на співбесіду. 

  Обов'язково резюме з ФОТО на електронну пошту: kapriz.zp@gmail.com

   

  Або дзвоніть: 050-322-76-74 


   

   


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook