(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Ультразвуковий пілінг

  Ультразвуковий пілінг

  Всі органи нашого організму потребують періодичного очищення - травну систему потрібно очищати від шлаків, кров від зайвого холестерину, а шкіру від бруду, пилу, шкірного сала та відмерлих клітин.

  Для періодичного очищення шкіри в нашому центрі використовується механічне, хімічне та апаратне чищення обличчя. Ультразвуковий пілінг (апаратне чищення) - очищення шкіри за допомогою ультразвукового скраббера. Ультразвук не тільки робить глибоке очищення шкіри від токсинів, шлаків, шкірного сала та чищення проблемних зон, але під час ультразвукового чищення обличчя проводиться мікро масаж шкіри та розгладжування дрібних зморшок.

  Сучасне чищення обличчя, яке проводиться в нашому центрі, не приносить дискомфорту, тому що шкіра обробляється спеціальними препаратами, які максимально відкривають пори та розчиняють шкірне сало. А після цього зі шкіри м'яко і безболісно можна видалити відмерлі клітини та запалення на шкірі. Після всіх проведених процедур на шкіру наносяться спеціальні креми та маски, які підбираються індивідуально. Закінчується процедура нанесенням заспокійливих і підсушуючих засобів, щоб ви могли відправитися навіть на побачення, а слідів впливу на шкіру не залишиться зовсім.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook