(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Догляд за руками та ногами

  Догляд за ногами...

  Наш салон пропонує клієнтам щось більше, ніж просто педикюр. У роботі ми використовуємо лише професійні препарати GEHWOL, що містять максимальну кількість біологічно активних речовин, та передові технології, розроблені знаменитою школою «PLASTEK».

  Все це, поряд з високою кваліфікацією наших фахівців (всі майстри з педикюру мають спеціальну освіту, включаючи корекцію врослих нігтів), дозволяє не тільки забезпечити оптимальний догляд за ногами і вирішити естетичні завдання, але і впоратися з серйозними проблемами стоп і нігтів.

  Апаратний педикюр забезпечує найбільш ретельний та дбайливий догляд за шкірою ніг та гарантує абсолютну безпеку та гігієнічність. Унікальні розм'якшувачі, креми та лосьйони, які використовують наші фахівці, допомагають дбайливо обробити тріщини та мозолі, вирішити проблеми врослих або потовщених нігтів, а також забезпечують лікувальну дію при грибкових захворюваннях.

  Лікувальний педикюр включає лікування тріщин, мозолів, натоптишів, видалення нігтя, що вріс. Парафінотерапія, різноманітні маски, ванни, скраби – наш асортимент косметики дозволяє індивідуально підійти до проблеми кожного.

  Коректний професійний масаж стоп – невід'ємна частина педікюрної послуги. Без нього немає повноцінного догляду за стопою. Головне в такому масажі – системність та правильність виконання прийомів, заснована на законах біомеханіки. Ця унікальна методика стабілізує енергетичний баланс організму, покращує роботу серцево-судинної, імунної, нервової систем та опорно-рухового апарату. Наші майстри дипломовані освітнім центром «PLASTEK» на проведення класичного та рефлекторного масажів стоп. Довіряйте свої ніжки лише професіоналові!

  Догляд за руками...


  Гарні доглянуті руки привертають увагу не менше ніж ефектна зовнішність. Недарма великий майстер сценічного мистецтва К.С. Станіславський називав кисті рук очима тіла. Коли жінка влаштовує перед чоловіком свою маленьку виставу за столиком у кафе, в цьому неважко переконатися. Адже тоді руки та очі стають її головними помічниками... Ну, а підготуватися до такого важливого та відповідального моменту Вам, звичайно ж, допоможуть у нашому манікюрному кабінеті. Спеціальні процедури для шкіри рук та нігтів – парафінотерапія, поживні маски, скраби – їх підбере фахівець, залежно від стану шкіри рук та нігтів. Після виконаного догляду Ваші руки стануть більш витонченими та граціозними.

  Коли дуже хочеться мати шикарні довгі нігті, а свої при досягненні певної довжини починають ламатися, засмучуватися не варто. Для цього й вигадали нарощування нігтів. Форма нігтя у nail-дизайні відіграє важливу роль. Це основа, де створюються шедеври нігтьового мистецтва. Тому створення ідеальної форми потребує особливого професіоналізму. Якщо Ви мрієте про витончені, дивовижні, сучасні та стильні нігті – ласкаво просимо до нашого кабінету nail-моделювання. Швидкість та відмінна якість – результат роботи нашого фахівця.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook