(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Солярій

  Солярій

  Для нас солярії давно вже стали звичною реальністю, хоча сучасні виробники, треба віддати їм належне, не перестають нас дивувати технічними можливостями, а особливо дизайном солярних установок. Сьогодні засмага в солярії – це найбільш демократичний спосіб підтримання краси та гарного настрою. Під час штучної засмаги в солярії людина отримує контрольовані дози УФ-променів, що розподіляються відповідно до науково розроблених методик. Іншими словами, ми отримуємо ефективну засмагу за короткий час сеансу, не завдаємо шкоди шкірі і не піддаємо її передчасному старінню.

  Певно, перед Вами стоїть вибір солярію.  Для найбільш швидкого та безпечного для здоров'я засмаги основними є такі параметри: кількість, потужність та спектральний склад ламп. Власне лампи солярію цікавлять нас лише щодо ультрафіолету, який вони генерують. Інші характеристики солярію є додатковими функціями, спрямованими лише на здивування клієнтів, але не мають відношення до засмаги. Солярій повинен бути з лампами низького тиску (саме такими лампами оснащені всі новітні моделі) і мати тунелеподібну форму - площа засмаги в такому солярії збільшується на 20 %. Солярії з лампами низького тиску розраховані на людей із будь-яким типом шкіри. Ризик опіку з такими лампами дорівнює нулю завдяки збалансованій комбінації UVA- та UVB-променів.  Важливо: UVС-промені повинні бути відсутніми повністю!

  Наш вертикальний солярій «LUMINA» з посиленими лампами (48 ламп, 180 Вт, спектральний склад UVB променя – 2,6 %), безумовно, приверне Вашу увагу та задовольнить вишуканий смак. Повний комфорт та безпека під час сеансу, потужні унікальні лампи останнього покоління та чудова система охолодження дозволять Вам відчути красу сонячних ванн та отримати фантастичну засмагу.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook