(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Плазмоліфтінг

  PRP-терапія – лікування плазмою, збагаченою тромбоцитами

   

  Якщо вирішувати, який метод омолодження вибрати, варто звернути увагу на Плазмоліфтинг, або PRP (збагачена тромбоцитами плазма крові). Це активна, але водночас м'яка та безпечна лікувальна процедура, застосування якої дає виражений ефект: покращується структура шкіри, звужуються пори. Шкіра стає еластичною, сяючою та наповненою енергією.

  Як проводиться процедура PRP?

  Метод є взяття з вени пацієнта крові для приготування з неї плазми, збагаченої тромбоцитами, які стимулюють роботу клітин шкіри.

   

  Плазмоліфтинг можна віднести до найбезпечніших ін'єкційних методик, що застосовуються в косметології, адже власна кров нездатна викликати алергію, повністю виключає будь-які реакції відторгнення, інфікування пацієнта, не має обмежень за віком та статтю, у плазмоліфтингу відносно мала кількість протипоказань, крім того, він  поєднується з будь-якими іншими методами лікування.

  При цьому є безліч показань для лікування аутологічною плазмою в косметології:

  Для досягнення найкращого ефекту рекомендується проводити процедуру один раз на тиждень. Тривалість курсу: 4 - 6 тижнів.

  Ціна 1 процедури – 1700 грн.  При передоплаті 5 процедур - ЗНИЖКА 20%.

  Протипоказання до процедур PRP

  Плазмотерапію не можна проводити у разі наявності наступних захворювань:

  PRP – лікування випадіння волосся за допомогою плазмотерапії

  Метод плазмотерапії (PRP-терапії) полягає в тому, що пацієнту, який страждає на випадання волосся, проводять ін'єкції препарату, отриманого з його власної крові: плазма крові, збагачена тромбоцитами, оброблена спеціальним активатором. Введення аутоплазми проводиться безпосередньо у проблемні місця шкіри голови. Метод плазмотерапії був впроваджений у практику лікування випадання волосся у 2009 році, і з тих пір стає все більш популярним серед трихологів. Спочатку метод був розроблений для лікування андрогенної алопеції. Пізніше почалося активне застосування плазмотерапії при всіх видах випадання волосся, а також з метою покращення загального стану волосся та шкіри голови.

  Принцип дії плазмотерапії полягає у регенеративній ролі тромбоцитів. Активовані тромбоцити виділяють фактори зростання. Фактори зростання - це природні поліпептиди (білки), що мають широкий спектр біологічного впливу - стимуляція кровообігу, поділу та метаболізму клітин волосяного фолікула, що призводить до стимуляції росту волосся.

  Плазмотерапія - найефективніший, малотравматичний та максимально безпечний метод лікування волосся, що застосовується в трихології.

  Збагачена плазма є абсолютно безпечною щодо інфекційних захворювань (ВІЛ або вірусний гепатит), а також алергічних реакцій. Введення високої концентрації факторів зростання відбувається безпосередньо в проблемну зону, за мінімального втручання в організм. Для максимальної ефективності застосовується курсове лікування. Тривалість терапевтичної дії при андрогенетичній алопеції сягає 8-12 місяців. Випадання волосся сповільнюється вже на 2-4 день після першої процедури. Для досягнення стійкого ефекту проводиться 4-5 процедур плазмотерапії.

  Показання для застосування плазмотерапії в трихології:

  Як підготуватись до процедури PRP?

  Плазмоліфтинг у питаннях та відповідях.

  Як відбувається процедура плазмоліфтингу?

  Фахівець проводить забір венозної крові, далі пробірки з кров'ю центрифугуються з утворенням плазми, багатої на тромбоцити. Отримана плазма ін'єктується у шкіру мезотерапевтичними техніками. За бажанням, оброблювана зона знеболюється спеціальним кремом. Загалом процедура займає близько 1,5 години.

  Чи може ця процедура "запустити" процес зростання ракових клітин?

  Ні. Фактори зростання тромбоцитів не мають онкогенних властивостей.

  Чи є ризик зараження гепатитом, ВІЛ, сифілісом?

  У процедурі застосовується одноразова стерильна продукція та лише Ваша кров. 

  Тому такого ризику немає.

  Чи застосовуються стовбурові клітини?

  Ні.

  З якого віку можна проводити плазмоліфтинг?

  Ми проводимо цю процедуру з 18 років.

  Чи потрібна спеціальна підготовка до плазмоліфтингу?

  Ми рекомендуємо проводити процедуру натщесерце, за 1-2 дні до процедури необхідно виключити з раціону алкоголь, жирні та смажені продукти.

  Кажуть, що плазмоліфтинг виснажує організм.  Це правда?

  Ні.

  Чи можливе проведення процедури вагітним і тим, хто годує?

  Ні.

  Чи можна робити плазмоліфтинг влітку?

  Так.

  Які протипоказання до проведення плазмоліфтингу?

  Протипоказання є стандартними, як і для всіх ін'єкційних процедур:

  Більш детально про показання та протипоказання до процедури Вам розкажуть на попередній очній консультації в нашому центрі.


  Найпопулярніші послуги

  Лазерне шліфування

  Фотоомолодження

  Лазерне видалення пігментацій

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook