(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Активний захист волосся OLAPLEX вже у Запоріжжі

  OLAPLEX - Ми вирішили проблему пошкодження волосся під час фарбування!

  Центр краси КАПРИЗ, вперше у Запоріжжі, представляє активний захист волосся  OLAPLEX!

  Olaplex - що це таке?

  Olaplex – новий американський засіб для відновлення волосся, що базується на серйозних наукових дослідженнях у сфері з'єднання бісульфітних зв'язків. Завдяки своїй ефективності йому вдалося швидко поширитися з Чикаго по всьому світу та стати одним із найпопулярніших.

  Препарат Olaplex став сенсацією у багатьох країнах світу. Усі провідні майстри перукарської індустрії вже використовують цей препарат для досягнення чудового результату у фарбуванні та лікуванні. Знаменитості, випробувавши всю чудодійність цього препарату на своєму волоссі, захоплено говорять про те, що це найкращий, на сьогоднішній день, догляд за волоссям, який дійсно діє, а не лише обіцяє результат за допомогою гучних слоганів та реклами.

  Якщо Ви нічого ще не чули про препарат Olaplex - не дивуйтеся, тому що основною стратегією просування виробників цього продукту є звести до мінімуму використання рекламних матеріалів. Замість цього виробники закликають Вас спробувати нову покращену процедуру фарбування та лікування волосся, яка з моменту першого нанесення посприяє поліпшенню структури волосся та збереже їх цілісність. І тільки так Ви зможете переконатись у тому, що препарат Olaplex – це не просто новинка, а сенсація! Близько 35 000 позитивних відгуків на таких сайтах як Instagram (із застосуванням #olaplex), Facebook, YouTube стали набагато ефективнішою рекламою, ніж будь-які інші рекламні матеріали!

  Центр краси Каприз використовує препарати Olaplex як додатковий засіб для фарбування та як нову послугу лікування та реконструкції волосся.

  Як застосовується Olaplex

  Засіб можна використовувати самостійно або додавати будь-який барвник. Відновлення структури волосся, підтримання та збереження його здорового вигляду та яскравості кольору, експерименти з кольоровими пасмами та знебарвленням – це основне завдання бренду, яке ефективно вирішується в нашому центрі краси Каприз.

  Продукція бренду відрізняється багатьма чудовими якостями: харчування волосяного фолікула, покращення кровопостачання шкіри, сприяння рівномірному розподілу жирового мастила по шкірі, усунення почервоніння та опіків.

  Як вже було сказано вище, ми використовуємо Olaplex під час фарбування волосся, хімічної завивки та випрямлення волосся. Засіб не містить олії та силікони. Робить волосся не тільки доглянутим, здоровим, міцним, але і надає їм шовковистість і неймовірний блиск.

  Вам варто перевірити на собі чудодійний вплив Olaplex, якщо:

  1. У вас тьмяне волосся, позбавлене сяйва та яскравого блиску.
  2. Ви хотіли б отримати стійкіший колір волосся після фарбування.
  3. Колір вашого волосся недостатньо насичений і виразний.
  4. Структура вашого волосся пошкоджена внаслідок попередніх процедур фарбування.
  5. У вас тонке пористе волосся.

  Який результат ви отримаєте завдяки застосуванню препарату Olaplex?

  1. Ви зможете кардинально змінити колір свого волосся при цьому ефективно захистити його від негативного впливу.
  2. Структура вашого волосся покращиться, воно буде гладким і рівним, що позитивно позначиться не тільки на його зовнішньому вигляді, але також і на якості щоденного укладання.
  3. Ви зможете насолоджуватись насиченим кольором волосся максимально довго, адже Olaplex у кілька разів підвищує стійкість фарбування.
  4. Волосся стане м'яким, приємним на дотик, воно перестане сіктися і обламуватися.
  5. Колір вашого волосся стане більш яскравим, соковитим і насиченим, з'явиться здоровий глянсовий блиск.

  Olaplex – інновація для відновлення волосся!


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook