(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Фарбування волосся

  Фарбування волосся

  Красивий, насичений колір, який перетворить Ваше волосся на сяючу, дзеркальну матерію, чудову у всіх вимірах. Відтінок, який підкреслить об'єм, м'якість та блиск Вашого волосся. Ідеальне фарбування – живий колір та відтінок, про який Ви мрієте – результат роботи наших перукарів.

  У нашому центрі Ви можете зробити будь-які види фарбування, мелірування, блондування. Ми використовуємо лише висококласні продукти найвідомішої французької фірми L’Oreal Professionnel.

  Ця назва перекладається російською мовою як «зірка». Наші фахівці зможуть зробити вас справжньою зіркою, підібравши колір відповідно до ваших побажань та спосіб забарвлення відповідно до вашого волосся. Балаяж «Копакабана», брондування, бурштинове міланське мелірування для брюнеток, елегантний "ДОРОГО" БЛОНД - золотий, попелястий, медовий, платиновий, русявий, бежевий, горіховий, світло-кавовий, пшеничний, карамельний...

  Багатобарвне пастельне колорування, що переливається, вишукані шоколадні відтінки - Ви можете зважитися навіть на найсміливіші експерименти з фарбування волосся, не боячись їх пошкодити, оскільки існує багата гама засобів захисту волосся до і після фарбування.

  Революційне фарбування INOA стає досконалішим і доступнішим.

  L'Orеal Professionnel представляє INOA 2. Технологія фарбування майбутнього вдосконалюється. Фарбування INOA 2 - це все також оптимальний комфорт шкіри голови, відсутність запаху та аміаку. Але сьогодні досконалість стає ще досконалішою, адже з INOA 2 ви отримаєте на 50 % більше блиску, а також 6 тижнів зволоження та живлення волосся. Технологія захищена 22 патентами, тому INOA 2 – фарбування майбутнього.


  Найпопулярніші послуги

  Лазерне шліфування

  Фотоомолодження

  Лазерне видалення пігментацій

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook