(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Апарат для контурування фігури та лікування целюліту

  Новинка у нашому центрі!

  Апарат для корекції фігури та лікування целюліту в Запоріжжі.

  Поєднання RF та вакууму в одній процедурі

  В унікальній вакуумній насадці з радіочастотним хвильовим ліфтингом використовується спільна дія вакууму та радіочастот, що омолоджує організм. Подібний масаж прискорює лімфо та кровообіг, процеси обміну та живлення тканин. У той же час радіочастотна дія (RF) забезпечує ліфтинг шкіри, ініціюючи процес глибокого омолодження та розщеплення жирових відкладень. Наш Leaseir SRF використовує Facial Cold та Facial Suction насадки, які нагрівають шкіру до 39 °С та 41 °С, що стимулює процеси колагеногенезу та підвищує пружність шкіри, зменшуючи її в'ялість. В обох насадках вакуум та радіочастотні струми запускають природні процеси регенерації тканин.

   

  Як це працює?

  Шкіру масажують за допомогою вакуумної – RF маніпули. Вакуум втягує складку шкіри, у результаті руйнуються фіброзні перегородки, вивільняючи жирові клітини. Набряки, утворені зайвою міжклітинною рідиною, пропадають, оскільки вона видаляється з організму природним шляхом.

  Крім того, вакуумний масаж позитивно впливає на нервово-м'язовий апарат, сприяє розсмоктуванню рубців і спайок. Радіочастотна енергія проникає на глибину від 1 до 6 мм і призводить до нагрівання колагену та еластину. Ця енергія підтягує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, стимулює появу нових колагенових волокон. Крім того, RF - струми посилюють обмінні процеси в клітинах та прискорюють ліполіз – скорочення маси жирової клітковини.

  За даними клінічних досліджень, після процедури радіоліфтингу підтяжка шкіри відбувається природним чином, оскільки запускаються внутрішні резерви організму, і відновлюється активність власних клітин дерми. Все це призводить до довгострокової пружності шкіри скрізь, де спостерігалася втрата еластичності. Вакуумний масаж тіла з RF ліфтингом у Запоріжжі - найкращий вибір для корекції фігури та лікування целюліту.

  Переваги:

  Безпека

  В основі вакуумної RF-терапії лежить фізіологія людини. Тому вона є нешкідливим, універсальним засобом лікування та профілактики багатьох захворювань.

  Порада лікаря-косметолога:

  RF-вакуумний масаж не блокує метаболічні продукти всередині клітин, а сприяє їх виведенню, звільняючи м'які тканини від токсинів. Тому протягом курсу процедур необхідно пити якнайбільше негазованої води, щоб підтримувати позитивний баланс рідини. ВАЖЛИВО! Перед кожним сеансом рекомендується випивати 1-1,5 л води. У разі процедур на животі, не вживайте їжу щонайменше годину до процедури.

  Рекомендований курс:

  8-10 сеансів

  Тривалість сеансу:

  40-60 хвилин (залежить від зони)

  КІЛЬКА СЕАНСІВ І ВАША ФІГУРА СТРОЙНА І ПІДТЯНУТА!

  За допомогою апаратної корекції фігури можна швидко підвищити тонус шкіри, покращити контури фігури та зробити більш пружними ваші стегна. Апаратна корекція фігури у Запоріжжі безпечна для здоров'я та високоефективна для вашої краси. Щоб зробити вашу фігуру стрункою та підтягнутою – приходьте до нашого центру!


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook