(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Нарощування волосся у Запоріжжі

  Нарощування натурального волосся у Запоріжжі довгий час залишалося лише мрією. Нині ж цією послугою користуються не тільки знаменитості, адже абсолютно кожна жінка має право бути гарною. У центрі краси "Каприз" нарощуванням волосся займаються понад 10 років. Якщо ви бажаєте наростити волосся, можна не тільки створити необхідну довжину, але й збільшити об'єм зачіски. Ви можете легко змінювати свій стиль залежно від власного настрою.

  Якість волосся – один із найважливіших факторів успіху. Багато салонів використовують для нарощування азіатське волосся, яке за структурою абсолютно несумісне з волоссям європейських жінок. Невисока вартість послуги не буде радувати Вас довго, тому що волосся не виглядатиме природно. Ми використовуємо тільки якісне європейське волосся, яке пройшло спеціальну фабричну обробку в Італії. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд волосся та подальший догляд за ними, а й якість технології в цілому. Наростивши волосся в нашому центрі, Ви насолоджуватиметеся ним близько 2-х років! Відмінна якість волосся дозволяє використовувати їх повторно кілька разів - роблячи корекцію один раз на півроку!

  Великий досвід майстра, що виконує нарощування – запорука кінцевого результату. Для нашого фахівця нарощування волосся – це мистецтво! Тільки професіонал зможе побачити, куди скільки і якого кольору необхідно наростити для оптимального результату. Ми нарощуємо волосся найдрібнішими тонкими пасмами. Це дозволяє зробити з'єднання абсолютно непомітним і позбавити власне волосся від тяжкості прикріпленої пасма. Нарощування анітрохи не впливає на здоров'я власного волосся. Ваше волосся залишиться живим і сильним і відросте непомітно. Широка кольорова гама дозволяє ідеально підібрати колір, позбавивши волосся від додаткового фарбування. Висока швидкість роботи – ще одна відмінна якість нашого фахівця.

  Щоб відростити волосся завдовжки 60 см, вам знадобиться 6 років! Ми здійснимо ваше бажання за 1,5 години! Нарощування натурального волосся дозволить вам не відставати від моди, втілювати свої фантазії, бути загадковою та непередбачуваною, а часом і кардинально змінити свій образ.  Навколишні будуть дивитись на вас із захопленням!

  Ми любимо наших клієнтів і цінуємо кожного з них. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені результатом. Безкоштовна консультація нашого фахівця допоможе вам у прийнятті рішення.

  Майстер Олена Рінас.
  Довжина до нарощування.

  Вирішили змінити колір.

  Ось така жіночність...

  Майстер Олена Рінас. Процес нарощування.

  Майстер Олена Рінас.
  Процес нарощування.

  Через 2 години.

  Через 2 години...

  Майстер Олена Рінас. Довжина до нарощування.

  Майстер Олена Рінас.
  Довжина до нарощування.

  Через 2 години.

  Через 2 години...

  Майстер Олена Рінас. Довжина до нарощування.

  Майстер Олена Рінас.
  Довжина до нарощування.

  Через 2 години.

  Через 2 години...


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook