(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Відновлення волосся БОТОКС у Запоріжжі
   

  Botox - це інноваційна лінія прогресивного догляду за самим пошкодженим волоссям.

  Фарбування, хімічна дія і агресивне довкілля поступово старять волосся, роблять його тьмяним, ламким і неслухняним. Але подібно до того, як ботокс для обличчя здатний повернути час назад, ботокс для волосся H-Brush Botox Capilar робить слабке волосся знову яскравим, блискучим і еластичним.

  Багаторічні японські дослідження та розробки дозволили HonmaTokyo Professional створити унікальну комбінацію доглядових компонентів, яка буквально на очах заліковує пошкоджені ділянки, відновлює міжклітинні мембрани, заповнює порожнечі та робить волосся слухняним на довгий час.

  Ботокс - програма №1 термо-реконструкції та відновлення волосся!

   

  На відміну від кератинового догляду, ботокс для волосся не дає випрямлення і робить кучеряве волосся більш структурованим, а пряме – гладким.

  На відміну від звичайних процедур, що зволожують і доглядають волосся, БОТОКС для волосся працює зсередини. Склад містить амінокислоту N-Ацетил Цистеїн, систему «Luna Matrix», еластин, олії листя зеленого чаю та дорогоцінних плодів дерева пракаксі. Завдяки такому багатому набору нутрієнтів, ботокс заповнює всю структуру волосся – від коренів і до кінчиків, і постає як клітинний реноватор, реконструює та відновлює волосся. Ботокс для волосся не містить шкідливих та агресивних хімічних сполук, не видає різких запахів. Має прекрасний ефект як на сильно пошкодженому волоссі, так і на волоссі, що потребує певної корекції: кінці, що січуться, зайва «пухнастість», сухість внаслідок частого термічного впливу та інше. Ефект зберігається близько місяця. Ботокс для волосся, як і вся лінійка засобів HonmaTokyo Professional, не містить у своєму складі формалін (формальдегід)!  


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook