(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Ін'єкції Мезо Вартон (Meso-Wharton) у Запоріжжі

  Ін'єкції Мезо Вартон P199

  Meso-Wharton P199 (Мезо Вартон) – новий препарат для інтенсивного омолодження шкіри обличчя, шиї та зони декольте – джерело нових можливостей в anti-age терапії.

  Відкриття у медицині часто відбуваються несподівано. Так сталося і при створенні нового anti-age препарату для біопарації (глибокого відновлення тканин на клітинному рівні) - Meso-Wharton P199. Ви знаєте, що загоєння при внутрішньоутробних операціях у плода завжди відбувається без утворення рубця? Виявляється, причиною такого ефективного загоєння є висока здатність до поділу ембріональних стовбурових клітин. Стовбурові клітини і речовини, які змушують їх швидко ділитися, (особливі пептиди, фактори росту, фосфоліпіди, ензими та ін) містяться в пупковому канатиці плода (так званому Вартоновом колодці - Whartons Jelly). Аналог білка, що активує поділ стовбурових клітин, вчені навчилися синтезувати штучно і назвали "Whartons Jelly Peptide P199". Цей синтетичний аналог природного білка – основний компонент нового препарату для біопарації Meso-Wharton P199 (Мезо Вартон). У старіючій шкірі активність поділу та утворення повноцінно функціонуючих клітин знижується, зменшується кількість колагену, що виробляються ними, що надає шкірі пружність. Вводячи відсутні активуючі речовини, ми запускаємо ефективне оновлення клітин шкіри. На курс рекомендується 4-6 процедур (щотижня), що підтримують сеанси – 1 раз на 4-8 тижнів.  Конкретні рекомендації індивідуальні та даються лікарем-косметологом на очній консультації.

  Показання для застосування Мезо Вартон "Meso-Wharton P199":
  Протипоказання до застосування Мезо Вартон "Meso-Wharton P199":

  Препарат "Meso - Wharton P199" пройшов усі необхідні випробування, що підтверджують його бактеріологічну безпеку, токсичність, алергенність, мутогенність, що підтверджено відповідними сертифікатами.  Використання сигнальних молекул, а не власне стовбурових або диференційованих клітин, для омолодження шкіри дозволяє уникнути ризику ускладнень, пов'язаних саме з клітинними технологіями, особливо з використанням ембріональних та фетальних стовбурових клітин. Матеріал не містить тваринних білків і не вимагає попереднього проведення алерготесту. Після курсу процедур помітно покращується колір обличчя та знижується вираженість вікової гіперпігментації, підвищується  пружність та еластичність шкіри, розгладжується мікрорельєф, покращується контур овалу обличчя та підвищується рівень гідратації.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook