(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Мезотерапія

  Мезотерапія – це введення в шкіру біологічно активних речовин шляхом множинних мікроін'єкцій, що дозволяє вирішувати найскладніші естетичні проблеми, водночас надаючи оздоровчу дію на організм в цілому. Введення лікувальних препаратів відбувається через найтоншу голку шприцем. У нашому центрі давно та успішно використовуються всі види мезотерапії. Розроблено та вдосконалюються спеціальні мезотерапевтичні програми.

  Мезоліфтинг є однією з найпопулярніших програм. За допомогою цього методу шкірі дається у розпорядження будівельний матеріал, який вона використовує для своєї регенерації, відновлюючи ослаблені та порушені функції клітин. Завдяки мезоліфтингу, процеси старіння не лише припиняються, а й стають частково оборотними. Вже після кількох сеансів шкіра набуває пружності, підвищується рівень зволоженості, розгладжуються дрібні зморшки, зменшуються «мішки» під очима, обличчя набуває свіжого та здорового вигляду. Зазвичай курс мезоліфтингу призначається жінкам віком від 30 років і складається з 4-6 сеансів. Для процедури використовуються різні препарати, вони підбираються лікарем кожному пацієнту індивідуально залежно від стану епідермісу, головне, що курсове лікування за програмою мезоліфтингу дає значне омолодження та стійкий ефект «підтяжки» шкіри.

  Не менш потрібні й програми з мезовіталінгу. Це мезотерапевтичний курс, складений із мікроелементів та спеціальних форм вітамінів індивідуально. Є дуже ефективним профілактичним лікуванням сезонних авітамінозів шкіри (сухість, жирність, почервоніння, лущення). Може призначатися як профілактика старіння, а також для швидкої реабілітації шкіри після пілінгів та пластичних операцій, вважається одним із етапів лікування розтяжок шкіри (стрій). У середньому курс лікування становить 6-8 процедур.

  Мезоліполіз призначають для терапії найскладніших форм целюліту, включаючи ці процедури комплексний курс лікування. Мезоліполіз допомагає зменшити друге підборіддя та локальні жирові відкладення на тілі. Мезоліполітичний коктейль складається з лікувальних препаратів, що безпосередньо впливають на надлишкові підшкірно-жирові відкладення. Ефективність лікування очевидна вже після кількох сеансів. Мезоліполіз дає винятково стійкий та довготривалий результат.

  Для того, щоб повністю опанувати цю методику, необхідно пройти спеціальне навчання. Наш центр має медичну ліцензію, а лікарі, які виконують цю процедуру, проходили навчання не лише на Україні, а й у інших країнах у найкращих медичних клініках. Мезотерапія не викликає звикання і не має «ефекту відміни», а лікувальні «коктейлі» складаються для кожного пацієнта з урахуванням проблем шкіри та стану здоров'я.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook