(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Марка HydroPeptide® проти старіння шкіри

  HydroPeptide® проти старіння шкіри – вже у Запоріжжі!

  Американська команда, що складається з косметологів, хіміків, дієтологів у 2004 році здійснила пептидну революцію, заявивши, що розгадала причини, з яких людський організм старіє. Офіційна медицина використовує препарати на пептидній основі, за допомогою яких лікують дуже складні захворювання, які викликаються віковими змінами в організмі людини. Шкіра цим змінам піддана так само. Використання косметики на основі пептидів допоможе зберегти молодість обличчя.

  Косметика HydroPeptide® містить дуже складні комплекси поліпептидів, серед них розслаблюючий, який містить ботулоподібні пептиди, вони запобігають утворенню нових зморшок, розгладжують ті, що вже утворилися. Інші пептидні комплекси живлять шкіру вітамінами, амінокислотами, мінералами та стимулюють вироблення колагену. Комплекси, що містять гіалуронову кислоту і цераміди, зволожують шкіру, а інші антиоксиданти, що містять, захищають колаген і ДНК від пошкоджень.

  Механізм дії пептидів такий: вони проникають через шкіру та запускають реакції зміни. Оскільки це короткі ланцюжки, що складаються з амінокислот, їм під силу такий вплив, на відміну від білкових ланцюжків, які надто великі, і через шкіру не проникають, а амінокислоти мають просту будову і не в змозі запустити процес омолодження. Всім цим якостям відповідають пептиди, які малі та здатні проникнути крізь шкіру, та сильні, щоб дати старт реакції відновлення.

  Лінія HydroPeptide ® в даний час містить 21 пептид нового покоління!!!

  Найважливішою відмінністю пептидів від амінокислот і білків у косметиці є те, що пептиди мають специфічну, достовірну та вимірювану біологічну активність. Білки надто великі, щоб проникнути через шкіру, а амінокислоти надто прості, щоб проявити активність у косметичній композиції. Пептиди досить малі і можуть проникати через шкіру, та їх структура вже досить складна, щоб вони могли впливати на фізіологічні процеси.

  Клінічна ефективність HydroPeptide®:

  На сьогоднішній день пептидна терапія шкіри є найперспективнішим напрямом у косметології, здатним повернути час назад і вирішити найскладніші проблеми!

  Запрошуємо Вас на безкоштовну, очну консультацію до нашого косметолога!


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook