(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Видалення пігментації у Запоріжжі

  Видалення пігментних плям у Запоріжжі, апаратом SCITON BBL – неінвазивна процедура, яка дозволяє вибірково видаляти гіперпігментацію методом фотодеструкції без пошкодження здорових клітин шкіри.

  Пігментні плями - збірне поняття, що характеризує зміни у шкірі з підвищеним утворенням пігменту. Незважаючи на загальні зовнішні прояви у вигляді посилення пігментоутворення, причини появи цієї патології обумовлені різними зовнішніми та внутрішніми факторами.

  Показання

  Протипоказання

  Видалення пігментації у Запоріжжі Sciton BBL - процедура видалення ознак фотостаріння потужним світлом певної довжини хвилі. Під дією потужного дозованого випромінювання, певної довжини хвилі, пошкоджені клітини шкіри з надлишком пігменту селективно руйнуються. На зміну ушкодженим клітинам приходять молоді клітини без ознак ураження. Методика впливає вибірково, лише ушкоджені клітини. Пацієнт бачить яскраві спалахи світла та не відчуває дискомфорту під час процедури. Від опіків шкіра захищена системою контактного охолодження. Наступного дня пігментна пляма темніє та поступово зникає протягом двох тижнів. Лікування гіперпігментацій методикою BBL не викликає опіків. Після процедури немає лущення шкіри, пацієнт одразу може наносити макіяж і повернутися до своїх повсякденних занять. Це процедура "обідньої перерви". Великою перевагою системи Sciton BBL є можливість налаштовувати довжину хвилі для пігментних плям різної інтенсивності. Для темних утворень використовується "м'яка" довжина хвилі, яка дозволяє не передозувати енергію і досягти результатів без побічних ефектів. Освітлені таким чином пігментні утворення можуть бути видалені за допомогою більш "жорсткої" довжини хвилі, яка повністю вирівняє колір здорових та уражених ділянок шкіри, не наражаючи на необґрунтований ризик пацієнта.

  Система BBL дозволяє вибрати індивідуальну тактику залежно від їхнього типу, глибини залягання пігменту та інших клінічних показників.

  Чому ми вибрали Sciton BBL?

   

  Ціни на видалення пігментних плям лазером


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook