(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Лазерне видалення новоутворень. Видалення папілом лазером. Лазерне видалення бородавок на руках.

  Видалення папілом лазером у Запоріжжі

  Папілома – доброякісне новоутворення епідермісу. Зовнішньо новоутворення виглядає як м'який наріст на ніжці, що складається з сосочків. Колір варіюється від тілесного до коричневого.

  Причини появи – вірус папіломи людини (ВПЛ). Елементи можуть розташовуватися різних ділянках тіла, зокрема на слизових оболонках. Як правило, пацієнти записуються на видалення папілом через явний косметичний дефект.

  За статистикою близько 90% людей є носіями ВПЛ, але далеко не у всіх цей вірус дає прояви у вигляді папілом. Чим вищий імунітет шкіри, тим нижчою є ймовірність, що на ній з'являться характерні нарости.

  Як правило, папілома має форму гриба, але трапляються і плоскі, без ніжки.

  Папіломи часто виявляються на обличчі (на повіках, всередині носа), шиї, у вухах, у природних складках тулуба, під пахвами, в області геніталій. Нерідко елементи зустрічаються в гортані (голосові зв'язки), ротовій порожнині, сечовому міхурі.

  У нашому центрі видалення папілом та бородавок здійснюється за допомогою СО2 лазера.

  Лазерне видалення бородавок, папілом – хірургічна процедура, яка дозволяє високоточно з мінімальним ризиком ускладнень видаляти практично всі патології шкіри.

  Переваги лазерної хірургії шкірних патологій: висока точність, малоінвазивність (знижує ризик формування рубця), відсутність кровотечі, стерильність рани після обробки лазером, швидке загоєння післяопераційної рани, мінімальна травматизація навколишніх тканинй.

  Головні переваги видалення папілом СО2 лазером:

  Ціни на лазерне видалення папілом


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook