(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Лазерне лікування грибка

  Під час лікування потужне випромінювання лазера проникає глибоко в ніготь та нігтьове ложе. Лазерний промінь руйнує грибок як у нігтьової пластині, так і у нігтьовому ложі. У міру відростання нігтьової пластини уражені грибком ділянки нігтя зменшуються. Хворий ніготь заміщається здоровим природним шляхом без ран та виразок. Залежно від локалізації оніхомікозу, ви можете спостерігати позитивні зміни вже через 1 місяць після першої процедури на нігтях рук та після 2-х процедур на нігтях ніг. У міру відростання ніготь росте здоровим, вільним від грибка. На повний курс потрібно близько 3-6 процедур із інтервалом 1 місяць.

  Під час лазерної процедури пацієнт відчуває тепло у нігті. Обробляються усі 10 пальців. Наприклад, якщо вражений хоча б один ніготь, процедури проводять на всіх 10 пальців рук або ніг. Це зумовлено тим, що інші нігті можуть бути інфіковані, але не мають достатніх видимих проявів. Щоб оніхомікоз несподівано не з'явився на сусідніх нігтях після повного курсу терапії, обробляють усі десять пальців.

  Лазерне лікування оніхомікозу добре переноситься пацієнтами, триває лише 20-30 хвилин, не вимагає реабілітації, прийому додаткових препаратів. Після процедури пацієнт може займатися повсякденними справами без обмежень.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook