(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Лазерне фракційне шліфування шкіри

  Центр краси КАПРИЗ представляє нову, УНІКАЛЬНУ процедуру омолодження обличчя та тіла за допомогою СО2 лазера! Лазерне фракційне шліфування обличчя. Лазерне омолодження. Видалення рубців та шрамів лазером.

  Ми працюємо на фракційному вуглекислотному (CO2) лазері (BIOPIXEL - новинці косметологічного ринку, виробництва Італія).

  СО2 лазер – це вуглекислотний лазер високої потужності. Порівняно з іншими видами лазерів, СО2 лазер проникає глибше, забезпечує не тільки поверхневе оновлення шкіри, а й ефективно розгладжує рубці, зменшує пористість шкіри, дає яскраво виражений ефект ліфтингу.

  У процесі шліфування лазер пропалює мікроскопічні отвори у шкірі. За рахунок цього видаляється (випаровується) стара, в тому числі рубцева тканина, омертвілі шари шкіри. При цьому запускаються відновлювальні процеси, стимулюється синтез колагену.

  Дефекти шкіри швидко заміщаються новою тканиною, шкіра підтягується, стає більш пружною та гладкою, пігментні плями світлішають або зникають зовсім. Фракційний лазер можна безпечно використовувати на області обличчя (у тому числі біля очей) та шиї, рук та інших анатомічних зон.

  Показання для фракційного лазерного шліфування:

  Ефективність фракційного лазерного шліфування шкіри

  Фракційний CO2 лазер дуже ефективний у корекції дефектів шкіри. А у видаленні рубців та шрамів різних типів, він визнаний золотим стандартом! Результат лікування можна помітити практично відразу, і ще більший ефект стане помітним у міру синтезу нового колагену, що залежить від глибини впливу.

  При рубцях, що ускладнюють висип угрів, ефект проявляється дуже швидко, і в осіб зі світлою шкірою можна відзначити 50% поліпшення вже після першої процедури. Найчастіше досить 1-2 шліфувань тривалістю трохи більше півгодини кожна.

  Ефективність лазерного шліфування за технологією BIOPIXEL доповнюється високою безпекою. Необхідності серйозної анестезії немає, і після шліфування можна спокійно йти додому. Ускладнень процедура також не викликає – після неї обличчя виглядає так, ніби ви обгоріли на сонці. Ця почервоніння піде за тиждень.

  Переваги лазерного СО2 шліфування:

  Фракційне лазерне шліфування – це ефективна та безпечна методика корекції дефектів шкіри. Це дуже серйозна процедура і для лікаря, і пацієнта. Їхня довіра один до одного, спільна підготовка до процедури та відповідальний догляд за шкірою після неї забезпечать найкращий ефект від лазерного лікування.

  Лазерне шліфування обличчя СО2 лазером у центрі краси Каприз

  Поради перед лазерним шліфуванням

  Протипоказання до проведення фракційного лазерного шліфування шкіри:

   

  Ціни на лазерне шліфування

  Ціни на шліфування шрамів та розтяжок


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook