(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Контурна пластика. Збільшення губ у Запоріжжі.

  На сьогоднішній день уколи гіалуронової кислоти є однією з найбільш затребуваних процедур у косметології. Ін'єкціями гіалуронової кислоти можна збільшити обсяг і контур м'яких тканин обличчя – вилиць, щік, губ, тобто провести процедуру загального омолодження обличчя. Після ін'єкції шкіра набуває пружності, виглядає молодшою.

  При корекції форми губ їх контур збільшується, губи стають більш виразними і чуттєвими. Результати ін'єкцій краси завжди виглядають дуже природно і ніхто, навіть близькі люди, не здогадаються, чому Ви раптом так погарнішали. Важливо, щоб ваше розуміння краси збігалося з розумінням краси косметолога. Тоді Ваші очікування виправдаються. Існує безліч засобів, які використовуються для того, щоб омолодити шкіру, надати їй пружності, прибрати зморшки, заповнити вади та борозни.

  Вибір препарату залежить від стану шкіри, вікових змін тощо. Ціна залежить від виробництва, щільності та обсягу препарату. Ми цінуємо свою репутацію, тому працюємо лише на 100% задоволення ваших очікувань. Чекаємо на безкоштовну консультацію.

  Корекція форми губ від 4000 грн. Завжди є величезний вибір препаратів.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook