(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Хімічний пілінг

  Поняття «пілінг» вже давно і міцно увійшло в життя багатьох жінок. Пілінг чудово освіжає шкіру, покращує колір обличчя, очищує пори. Хімічні пілінги відлущують шкіру за рахунок впливу на неї різних речовин, які здатні досягати певних шарів епідермісу. По глибині впливу пілінги можуть бути поверхневими, серединними та глибокими. Чим глибше проведено пілінг, тим ефективніший результат, але й… триваліший період реабілітації (відновлення) шкіри. Будь-яка кислота по суті завдає шкірі поверхневого опіку, проте, таке пошкодження їй «на благо»: активізуються необхідні процеси відновлення та утворення нового шкірного покриву. Глибина дії пілінгу залежить від того, якою саме кислотою він виконуватиметься, а також від її концентрації. Будь-яка кислота по суті завдає шкірі поверхневого опіку, проте, таке пошкодження їй «на благо»: активізуються необхідні процеси відновлення та утворення нового шкірного покриву. Глибина дії пілінгу залежить від того, якою саме кислотою він виконуватиметься, а також від її концентрації.

  У нашому центрі проводять як хімічний, так і лазерний пілінг шкіри. Ми використовуємо такі пілінги як: гліколевий, молочний, мигдальний, саліциловий, ретиноловий, гліколевий комплекс з посиленням лікування пігментації та ін.

  Професійний хімічний пілінг чудово освіжить вашу шкіру, освітлює і оновить її, збалансує секрецію сальних залоз, а в поєднанні з кисневою мезотерапією потужний омолоджуючий ефект гарантований! 

  Запрошуємо Вас на безкоштовну "очну" консультацію до нашого косметолога. Наш фахівець розповість вам про всі косметичні процедури нашого центру, відповість на всі питання, що вас цікавлять.

  У роботі ми використовуємо провідну професійну лінію пілінгів найвищого класу – Бренд MediDerma відомий як світовий лідер у виробництві хімічних пілінгів.

  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook