(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  З нами Ви станете досконалішим!

  Про нас

  Справжнє захоплення викликають люди, які хотіли б не тільки зберегти, а й удосконалити те, що дала природа. І це великий успіх, якщо вони потрапляють до фахівця високого класу, справжнього професіонала.

  Центр краси "Каприз" працює для Вас з 1998р. Протягом усього цього часу ми пропонуємо нашим клієнтам послуги, що базуються на останніх досягненнях у галузі медичної косметології, лазерних технологій, перукарського мистецтва. Основним напрямком розвитку нашого центру є пошук нових ефективних процедур. Сучасний ринок косметологічної апаратури вражає своїм різноманіттям та достатком. Наш багаторічний досвід роботи дає нам можливість орієнтуватися в цьому величезному просторі інформації. За 20 років ми сформували потужну базу найкращого професійного обладнання для косметології. У нашому центрі немає «випадкової» процедури. Кожен апарат – для лазерної епіляції, лазерного шліфування шкіри, лікування судин, видалення пігментних плям, лікування акне, фотоомолодження, заснований на найдосконалішій технології в сучасній естетичній медицині.

  За багато років роботи у сфері «гарних» послуг Запоріжжя у нашому центрі утворився стійкий колектив висококласних спеціалістів. Для підтримки високої якості обслуговування наші майстри регулярно вдосконалюють свою майстерність на курсах підвищення кваліфікації, професійних виставках та конгресах. Наші фахівці суворо дотримуються принципів індивідуального підходу до вирішення будь-яких завдань, поставлених клієнтом, з використанням найсучаснішого обладнання та елітних матеріалів.

  Площа нашого центру понад 300 м2!  Усі процедури проводять у окремих кабінетах.Ми знайдемо Ваш найкоротший шлях до краси та здоров'я, а безкоштовна консультація наших фахівців допоможе Вам у прийнятті рішення.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook