(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Гідро-поживний догляд для обличчя HYDRA CLINIC від Ericson Laboratoire

  Продукти лінії HYDRA CLINIC збагачені розумними гідроліпідами, які регулюють рівень води в клітинах шкіри, залежно від вмісту вологи в атмосфері! Стимулюють різні механізми, які відіграють важливу роль у розподілі вологи в шкірі завдяки використанню принципів дії аквапоринів. Відновлюють ушкоджену шкіру. У 2003 році американський біолог Пітер Егр отримав Нобелівську премію за відкриття аквапоринів, білків, які відіграють фундаментальну роль, пропускаючи воду через створені ними невеликі канали в клітинних мембранах. Тільки після відкриття аквапоринів, вчені змогли пояснити, як вода циркулює у шкірі.

  Особливості процедури:


  Революційність: збагачені гідроліпідами продукти лінії HYDRA CLINIC регулюють рівень води в клітинах шкіри, залежно від вмісту вологи в атмосфері!

  Інноваційність: допомагає шкірі притягувати необхідну кількість молекул води зі своїх резервів, технологія АКВАПОРИНІВ.

  Дивовижність: вся дія лінії HYDRA CLINIC лежить у здатності самоадаптації, змінює структуру клітинних мембран, щоб відповідати вимогам шкіри: гарантує відновлення епідермального бар'єру пошкодженої шкіри та оновлення клітин здорової шкіри.

  Оригінальність: у складі продуктів для догляду за шкірою входять мікропатчі, що містять амінокислоту серин зі зволожуючою та зміцнюючою дією.

  Вартість однієї процедури – 1700 грн.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook