(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Фотоомолоджування BBL, Омолодження Forever Young BBL у Запоріжжі  

  Центр краси Каприз представляє унікальний апарат BBL (Sciton, USA) для видалення судин, пігментації та ластовиння, фотоомолодження Forever Young BBL, лікування вугрової хвороби.

   

  Що являє собою BBL?

  BBL є найбільш високотехнологічною системою фотоомолодження у світі. Це інноваційна методика, яка встановлює нові стандарти корекції стану шкіри, спричинені віковим старінням та пошкодженням шкіри сонячними променями. Енергія BBL дозволяє лікареві центру краси Каприз видаляти пігментні плями, розширені судини на обличчі, а також ефективно лікувати інші патології шкіри.

  Клінічні дослідження вчених Стендфордського університету показали, що BBL омолоджує клітини генетично, роблячи їх функціонально активними, подібно до молодих клітин шкіри.

  Які проблеми можна вирішити із BBL?

  • пігментні патології (ластовиння, вікові плями, сонячне лентиго);
  • судинні патології (розширені судини, судинні зірочки, розацеа, винні плями);
  • акне;
  • неоднорідна текстура шкіри;
  • зморшки;
  • розширені пори.

  Як діє Омолодження BBL SCITON

  Система Sciton BBL випромінює певні довжини хвиль у видимому та інфрачервоному спектрі діапазону. Іншими словами, це потужне світло певної довжини хвилі (певного кольору). Залежно від патології лікар центру краси Каприз вибирає певну довжину хвилі, щоб вибірково впливати на певні мішені, не пошкоджуючи сусідні здорові клітини шкіри. Тобто ми можемо прицільно впливати на різні цілі: розширені судини, пігментні плями, бактерії-збудники акне і т.д.,  не торкаючись здорових клітин. Потужний спалах світла заданої довжини хвилі поглинається патологічним утворенням (пігмент, судини) та трансформується у тепло, що призводить до руйнування патологічного вогнища.

  Клінічні дослідження вчених Стенфордського університету показали, що BBL омолоджує клітини генетично, роблячи їх функціонально активними, подібно до молодих клітин шкіри.

  Нам дуже приємно, що саме у нас, у центрі краси Каприз, Запоріжжя, з'явився такий унікальний апарат, як SCITON BBL!

   

  Ціни на фотоомолоджування Forever Young BBL


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook