(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Лазерна епіляція у Запоріжжі - на олександритовому лазері CANDELA з охолодженням шкіри фреоном

  Лазерна епіляція

  Центр краси КАПРИЗ пропонує процедури епіляції за допомогою олександритового лазера. Наші лазери CANDELA GentleLASE мають найбільшу потужність і найбільшу площу обробки – це найшвидші лазери для епіляції. Вони визнані зразком систем епіляції у всьому світі! Апарати мають найкращу систему охолодження шкіри кріогеном, яка робить процедуру безболісною та захищає шкіру від перегріву.

  Ми пропонуємо Вам оцінити високу якість епіляції в нашому центрі!

  Лазерна епіляція - найефективніший і найрадикальніший на сьогоднішній день метод видалення небажаного волосся.  Центр краси КАПРИЗ першим представив у Запоріжжі лазерну епіляцію на обладнанні найвищого класу - олександритовом лазере CANDELA GENTLELASEPRO. Як першопрохідник використання даної системи в Запоріжжі, ми з упевненістю можемо сказати, що наш досвід у питанні епіляції колосальний. Ми пропонуємо Вам не просто епіляцію. Ми гарантуємо професіоналізм та високу якість обладнання. Досвід наших майстрів у сфері лазерної епіляції становить понад 10 років, і заслуговує на позитивні відгуки та високі оцінки наших клієнтів. Багаторічний досвід нашої команди гарантує, що клієнти, які спочатку звертаються до нашого центру, будуть забезпечені максимально можливим рівнем ефективності та зручності процедури лазерної епіляції. Ми вже давно й остаточно переконалися: лазерна епіляція найефективніший і найстійкіший метод, що дозволяє позбутися небажаного волосся безпечно і безболісно. Приєднуйтесь – і із задоволенням насолоджуйтесь гладкістю свого тіла. Повірте – результат перевершить ваші очікування: лазер абсолютно безпечно досягає руйнування волосяної цибулини з мінімальним впливом на інші тканини завдяки точно підібраному поєднанню конкретної довжини хвилі, часу випромінювання та енергії імпульсу. Після лазерного впливу волосяний фолікул незворотно гине. Лунка фолікула повністю заростає, і шкіра стає дуже гладкою.

  Лазерна епіляція в Запоріжжі - коротко про переваги нашого центру:

  Безболісність

  Вплив лазерного променя супроводжується охолоджуючим потоком хладону, (знижуючи номінальну температуру шкіри до значень від –40°C до –60°C ПРИ ЛАЗЕРНОМУ ІМПУЛЬСІ), тому процедура лазерної епіляції БЕЗБОЛІСНА. Ваші відчуття залежатимуть від індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від “нічого не відчуваю” – через “звичайний дискомфорт” до “легкого короткочасного печіння”. Вбудоване охолодження шкіри хладоном – кардинальна відмінність GentleLase від інших систем епіляції.

  Безпека

  Олександритовий лазер дозволяє досягти руйнування волосяної цибулини з мінімальним впливом на інші тканини завдяки точно підібраному поєднанню конкретної довжини хвилі, часу випромінювання та енергії імпульсу. Лазерна епіляція нешкідлива, оскільки світлова хвиля зі спеціально підібраними характеристиками проходить через шкіру і, не пошкоджуючи її, вибірково поглинається меланіном, що міститься у великих кількостях у волосяних цибулинах.

  Довготривала ефективність

  Говорячи про гарантії лазерної епіляції, можна користуватися такими опублікованими статистичними даними. Через 1 місяць після лазерної епіляції волосся на підборідді відзначається 55 % від попереднього росту волосся, через 1 місяць після II процедури – 40 %, через 1 місяць після III – 25 %, через 7 місяців після IV та V обробки – 10 %.  Після першої обробки волосся на руках, ногах та в області бікіні – через 3 місяці відзначали 60 % ріст волосся, після II – 25 %, через 12 місяців після III процедури –10 %. Численні клінічні дослідження демонструють високу довготривалу ефективність лазерної епіляції. Через півроку після двох процедур спостерігається 80 % скорочення числа волосся (підтверджено сертифікатом FDA). Лазерна епіляція у Запоріжжі, у нашому центрі проводиться з 2008 р. – наш досвід та власна статистика дозволяє говорити, що очікування наших пацієнтів виправдані у 90 % випадків.

  Переваги епіляції олександритовим лазером:

  Чому ми відкинули фотоепіляцію

  Довжина хвилі лазера чітко зафіксована (наш 755 нм) та вибірково поглинається клітинами мішенями, що знижує ризик виникнення побічних ефектів. У фотоепіляторів діапазон хвиль, що охоплюється, становить від 510 до 1020 нм одночасно, що знижує вибірковість. Таким чином, тільки частина діапазону спрямована на проблему, а більша частина енергії йде на потенційно небезпечне нагрівання шкіри. Відповідно неможливістю прогнозувати розвиток побічних ефектів та ускладнень. І потрібна набагато більша кількість сеансів обробки.

  Лазер дозволяє досягти руйнування волосяної цибулини з мінімальним впливом на інші тканини завдяки точно підібраному поєднанню конкретної довжини хвилі, часу випромінювання та енергії імпульсу.

  Чому для досягнення результату потрібно кілька сеансів лазерної епіляції

  За один раз і назавжди волосся можна видалити тільки рентгенівським опроміненням, яке впливає в основному на молоді або зародкові клітини. Але рентгенівська епіляція, хоч і продовжує використовуватися в нашій країні, призведе не тільки до повного облисіння, а й до формування атрофії шкіри, хронічного рентгенівського дерматиту, а також ракового переродження клітин.

  На відміну від рентгенівської лазерна епіляція впливає тільки на ті волоски, які знаходяться в активній фазі (анагені), що росте, і його видно на шкірі. Ті волоски, які знаходяться в неактивних фазах (катагені, телогені) повинні перейти в активний стан і прорости, тоді лазер зможе на них впливати.  Отже, сама фізіологія зростання волосся диктує певний режим процедур. Рісткові клітини волосяної цибулини чутливі до лазерної епіляції лише на стадії зростання, а даної стадії зазвичай перебуває 30-50 % всього волосся цьому ділянці тіла. Як показує наша практика, для досягнення оптимального результату потрібно в середньому 6-8 процедур. Але вже після першої відбувається значне проріджування волосся, волосся, що залишилося, стає більш тонким і непомітним. Потрібно пам'ятати, що порушення гормонального тла, гоління, ваксація тощо. сприяє збільшенню кількості процедур. Жінкам із порушенням гормонального фону необхідне обстеження та лікування у ендокринолога.

  Чи є клієнти, яким лазер не допомагає

  Звісно є. Лазер не може видалити ні світле, ні сиве волосся, оскільки відсутні клітини-мішені (які містять меланін), які можуть поглинути лазерну енергію і, як наслідок, припинити зростання волосся. Лазер не видаляє також пушкове волосся, і це дуже добре, так як волосяний покрив на тілі теж має свою функцію і пушкове волосся продовжує її виконувати.

  Чому іноді не вдається видалити все волосся

  Більшість волосяних фолікулів розташовані в дермі, де лазерна енергія поглинається клітинами-мішенями, що і призводить до розсмоктування фолікулів. Окремі фолікули (їх набагато менше, а в деяких людей їх немає зовсім) розташовані в гіподермі (підшкірно-жировій клітковині), куди лазерний імпульс проникнути не може. Тому іноді на оброблюваній поверхні залишаються одиничні волоски, що стійко ростуть.

   

  Підготовка до лазерної епіляції

   Перед процедурою лазерної епіляції:

  Олександритовий лазер – джерело миттєвої епіляції.  Після процедури ваша шкіра буде абсолютно гладкою, а після курсу процедур ви надовго забудете про депіляцію та гоління.

  Догляд за шкірою після процедури лазерної епіляції:
  Протипоказання щодо лазерної епіляції:

  Абсолютні протипоказання для лазерної епіляції:

  Відносні протипоказання

  Після лазерної епіляції може бути почервоніння шкіри, яке сходить протягом кількох годин. Потрібно також знати, що після процедури шкіра деякий час залишиться чутливою до сонця. Жорстке чорне волосся залишає після лазерної епіляції маленькі області згорілого волосяного стрижня. Ці згорілі коріння не можна висмикувати протягом 2 тижнів, так як необхідний час для повного відмирання цибулини волосся, після закінчення двох тижнів волосся випаде самостійно.

  Лазерна епіляція волосся – безпечна процедура. Вам не варто побоюватися будь-яких ускладнень: лазер абсолютно безпечно домагається руйнування волосяної цибулини з мінімальним впливом на інші тканини завдяки точно підібраному поєднанню конкретної довжини хвилі, часу випромінювання та енергії імпульсу. Після лазерного впливу волосяний фолікул незворотно гине. Лунка фолікула повністю заростає, і шкіра стає дуже гладкою.

  Будьте обережнішими

  Недорогі та не дуже якісні прилади набули широкого поширення в нашому місті. Варто розібратися в тому, яку послугу вам пропонують, на приладі якого рівня та якості.  Обіцянки дешевої процедури, акцій, подарунків та миттєвого результату повинні хоча б змусити Вас задуматися. Наш центр – це не тимчасова організація, що пропонує Вам лише одну популярну послугу. Ми працюємо для вас з 1998 р., на своїй території, на власному обладнанні, пропонуючи останні розробки в галузі естетичної косметології. Наші лазери придбано в США за підтримки Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.  Вони сертифіковані в Україні. Фірма виробник – компанія Candela Corporation (США) – світовий лідер у галузі розробки та виробництва медичних лазерних систем. GentleLasePRO - це надвисока швидкість обробки, БЕЗБОЛІСНІСТЬ і БЕЗПЕКА процедури. Олександритовий лазер Candela GentleLasePRO із вбудованою системою охолодження шкіри DCD завоював величезну популярність у косметологів усього світу, оскільки назавжди видаляє до 90 % небажаного волосся (підтверджено сертифікатом FDA), доставляючи мінімум неприємних відчуттів.

  Запрошуємо Вас назавжди позбутися небажаного волосся швидко та безболісно!  Лазерна епіляція олександритовим лазером у Запоріжжі – на рівні світових стандартів – для Вас у нашому центрі!


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook