(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Домашній догляд

  Для підтримки та покращення результатів професійних доглядів та для посилення ефекту салонних процедур ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби домашнього догляду. Поєднуючи професійний догляд із домашнім, Ви надовго продовжите чарівність молодості, насолоджуючись часом, який ви присвячуєте догляду за собою.

  Наш косметолог підбере для Вас необхідну косметику для догляду за шкірою обличчя та тіла у домашніх умовах. Очищення, денні та нічні креми, догляд за шкірою навколо очей, маски, догляд за шкірою підлітків та вагітних жінок. Всі домашні креми підбираються індивідуально, оскільки у професійній косметиці, представленій у вітринах нашого салону, активні компоненти перебувають у більшій концентрації, ніж у засобах вільного роздрібного продажу, що пропонується торговими центрами. Це гарантує Вам блискучі результати використання домашніх засобів.

  Наші професіонали також допоможуть Вам підібрати ідеальну комбінацію для волосся та шкіри голови.  Тепер і у себе вдома Ви зможете доглядати волосся, використовуючи ті шампуні, догляди та укладальні засоби LOreal Professionnel, які забезпечать Вашому волоссю живлення, зволоження, оздоровлення, а Вам задоволення від їх застосування.


  Найпопулярніші послуги

  Лазерне шліфування

  Фотоомолодження

  Лазерне видалення пігментацій

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook