(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Корекція мімічних зморшок. Діспорт та Ботокс у Запоріжжі

  Саме зморшки, що зрадницьки виникають внаслідок вікового зниження рівня природного колагену в шкірі, насамперед, так явно видають справжній вік їхньої власниці, служать однією з очевидних ознак старіння організму. У такому разі, ніякі косметологічні прийоми: ні гігієнічне чищення обличчя, ні хімічний пілінг, ні різні будь-які інші методи догляду за шкірою обличчя не будуть абсолютно ефективними.

  Як прибрати зморшки?  Діспорт та Ботокс у Запоріжжі - для Вас у нашому центрі.

  У 25-30 років прибрати мімічні зморшки за допомогою ботулінічного токсину (препарати Ботокс, Діспорт) нескладно. Процедура займає всього кілька хвилин і не вимагає знеболювання, тому що виконується найтоншою голкою. Попередньо, досвідчений лікар, який досконало знає анатомію, вибере правильні точки і зробить розмітку в проекції м'язів для більш точного проведення процедури. Результат буде помітний через 5-15 днів: шкірний дефект розгладиться повністю, не залишивши і сліду.

  Комплексний підхід. Результат перевершує очікування!

  З віком, коли залом шкіри явно виражений, розгладити зморшки безвісти стає важче. І тут використовується комплексний підхід, так як одного ботулотоксину вже мало. Якщо шкіра в'яла, призначаються засоби, що її зміцнюють: біоревіталізація, біоармування. При глибоких зморшках застосовується поєднання ботулотоксину з ін'єкціями гіалуронової кислоти (внутрішньодермальними імплантатами), які механічно заповнять та піднімуть зморшку, а введений ботулотоксин зафіксує м'яз.

  Корекція мімічних зморшок в даний час не є проблемою, і чим раніше ви звернетеся до нашого фахівця, тим легше буде отримано бажаний результат. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до нашого косметолога. Ми докладно розповімо вам про всі існуючі процедури корекції зморшок, розповімо про відмінність використовуваних препаратів, адже знання про можливості сучасної косметології – ваш перший крок до молодості та краси.

  Лікування гіпергідрозу в Запоріжжі

  Гіпергідроз - це розлад видільної функції потових залоз, особливо в пахвових областях, на долонях, на стопах, на обличчі, що веде до підвищеного потовиділення.

  Підвищена пітливість (локальний гіпергідроз) - серйозна патологія, при якій постійно спітнілі долоні, стопи, підвищене пахвове потовиділення, виражене почервоніння обличчя при стресі. Приблизно 1,2 % населення страждає від пітливості.  Гіпергідроз – це серйозна соціальна та психологічна проблема.

  Дезодоранти та інші косметичні засоби для усунення підвищеного потовиділення та неприємного запаху є неефективними.  Підвищена пітливість знижує якість життя: виникають труднощі при спілкуванні з іншими людьми, рукостисканні, особливо багато проблем виникає в інтимному житті.

  У нашому центрі лікар-косметолог проведе огляд, збере анамнез, виявить вираженість ступеня потовиділення та в залежності від результатів тесту лікар визначить необхідну кількість одиниць Ботоксу або Диспорту, які вводять пацієнтові. Майже в 100 % випадків результат помітний через 1-2 дні, ефект найчастіше зберігається протягом 4-8 місяців, а в деяких випадках до 15-29 місяців.

  Лікування препаратом Ботокс, Діспорт: швидко, ефективно, безпечно!


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook