(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Детоксикація та мінералізація тіла «OSMO-THERMY»

  Детоксикація та мінералізація тіла «OSMO-THERMY»

  ДДля максимального очищення організму від шлаків та відновлення водно-мінерального обміну ми пропонуємо оригінальну програму Детоксикації та Ремінералізації, засновану на використанні осмотичного та механічного впливу солі на шкіру. Принцип дії методу заснований на двох взаємодоповнюючих один одного процесах: 1 – виведення шкідливих продуктів обміну речовин, шлаків та токсинів; 2 – насичення організму корисними мінеральними солями.

  Сіль, здобута в містечку Геранда на узбережжі Атлантичного океану, настільки унікальна, що її по праву називають "біле золото" Франції. Крім солі Геранди, до складу основних продуктів для процедури включений екстракт бурих водоростей, який містить мінеральні солі, важливі мікроелементи, а також багатий набір амінокислот з відмінними волого утримуючими властивостями та вітамін С.

  Обгортання проводиться в термоковдрі, яка термічним впливом покращує проникнення активних речовин в організм . Тепло ковдри посилює дренажні властивості солі, завдяки чому відбувається значна детоксикація тканин, що дуже ефективно у боротьбі з "набряковим" целюлітом та порушенням кровообігу.

  Результати цієї процедури вражають! Шкіра розгладжується, стає бархатистою та ніжною як у немовляти!


  Найпопулярніші послуги

  Лазерне шліфування

  Фотоомолодження

  Лазерне видалення пігментацій

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook