(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Ін'єкції гіалуронової кислоти.  Біоревіталізація.

  21 століття давно назвали століттям інформації. Це твердження стосується усіх сфер життя, але особливо косметології. У цій галузі наука розвивається семимильними кроками, і для того, щоб залишатися молодими та привабливими, дуже важливо володіти всією інформацією про останні досягнення та відкриття науки про красу.  Вчені завзято вивчають основні механізми старіння, і хоча секрет вічної молодості ще не розкритий, вже сьогодні можна з упевненістю говорити, що його головною складовою буде гіалуронова кислота (ГК). Ця чарівна речовина забезпечує основні показники здоров'я шкіри, такі як колір та текстура, тонус та пружність, зволоженість та еластичність. І саме зі втрати необхідного рівня вмісту ГК у шкірі починаються перші процеси в'янення.

  Гиалуроновая кислота:

  Відновити природну красу шкіри за допомогою ГК можна швидко та безболісно. Найдивовижніше те, що приголомшливий результат ін'єкцій Ви побачите відразу після процедур. Питання вибору необхідного Вам препарату – залиште нашому косметологу. У нашому центрі працюють професіонали, які індивідуально підбирають той чи інший препарат, оцінивши тип шкіри, її стан, необхідний обсяг ін'єкцій.

  Як бачите, секрет молодості насправді простий. Це інноваційні технології, найвищі гарантії якості та професіоналізм - все те, що повною мірою представляє методика біоревіталізації. Пам'ятайте про це - знання про можливості ГК - ваш перший крок до молодості та краси.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook