(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Безигольна мезотерапія «OXY JET»

  Безигольна мезотерапія «OXY JET»

  Тільки в провідних медичних клініках Європи і тільки в нашому центрі – апаратна безигольна мезотерапія. Безигольная киснева мезотерапія – це нова методика, застосовувана для омолодження особи, корекції фігури без хірургічного втручання. Вона була розроблена у Німеччині. Процедура ефективно позбавляє мімічних та вікових зморшок, усуває в'ялість і сухість шкіри, гіперпігментацію, акне, "друге" підборіддя, "опливлий" овал обличчя, "мішки" під очима. При цьому не порушується цілісність шкірного покриву.

  Під шкіру в підшкірну клітковину під тиском близько 2 атмосфер найтоншим струмком вводиться кисень зі спеціальними речовинами - біологічно активними сироватками. Так звані клітинні екстракти мають зовсім дивовижний ефект. Вони впливають на стовбурову клітину, тобто клітину-першооснову, яка починає регенерувати (забезпечувати можливість відновлення пошкоджених тканин). Під шкірою створюється резервуар-підживлення, з якого шкіра сама поступово черпає все необхідне їй зараз у потрібній кількості.

  Речовина тривалий час перебуває під шкірою та продовжує діяти! Розгладжуються зморшки, відновлюється пружність та еластичність шкіри, підтягується контур обличчя, звужуються пори.

  Ціна однієї процедури – 900 грн.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook