(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  APTOS - безопераційний метод підтяжки обличчя

  Нитки Aptos - безопераційний метод підтяжки обличчя вже у Запоріжжі

  Нитки Aptos - це унікальний, безболісний, а головне, безопераційний метод підтяжки обличчя в центрі краси Каприз.

  За останні десять років методи APTOS довели свою ефективність у 49 країнах світу, у ліфтингу м'яких тканин обличчя, тіла, грудей та сідниць протягом 30-40 хвилин без операції.

  Відразу після процедури підтяжки обличчя АПТОС можна побачити приголомшливий ефект. Принцип дії ниток «АПТОС» унікальний: мікроскопічні виступи, які нанесені по всій довжині нитки під певним кутом, дозволяють під шкірою плавно рухати та групувати м'які тканини, піднімати в естетично вигідне положення та стабільно фіксувати.

  Остаточний результат слід оцінювати через 2-3 тижні, коли шкіра і підшкірна клітковина адаптуються до нових умов. Через 2 місяці навколо ниток формується каркас із молодої сполучної тканини.

  Методи ниток APTOS надійні, дають моментальні результати, не залишають рубців, допомагають виправити та уповільнити процес в'янення шкіри, таким чином відтягуючи момент, коли доведеться вдатися до послуг традиційної пластичної хірургії.  Підтяжка обличчя за допомогою Ниток Аптос

  Підтяжку обличчя за допомогою Ниток Аптос проводять під місцевою анестезією. Усі маніпуляції з ниткою здійснюються у підшкірно-жировому шарі, де немає магістральних судин та великих нервових стовбурів, тому ризик їх ушкодження мінімальний. Таким чином, вже в момент введення лікар починає моделювати овал обличчя.

  За рахунок особливостей будови нитки Aptos не зміщуються і не мігрують у сусідні області.  Після процедури рекомендується 2-3 тижні утриматися від різких мімічних та жувальних рухів, а також виключити масаж обличчя. Стійкий ефект процедури в середньому зберігається протягом 2-3 років. Щоб зберегти новий контур обличчя на тривалий час, можна поєднувати цей метод з іншими програмами омолодження.

  Комплексний підхід

  Методи Aptos® дають найкращий результат у поєднанні з класичними естетичними операціями та практично з усіма дерматокосметологічними процедурами (пілінги, філери, ін'єкції ботулотоксину).

  Сертифікація спеціалістів

  Будьте уважні!  Процедура може проводитися тільки лікарем-дерматологом або хірургом, який має сертифікат Aptos®.  Клініка мусить мати медичну ліцензію.  

  Наш лікар-дерматовенеролог Катерина Пушина пройшла повне практичне навчання методам підтяжки Aptos® і має підтверджуючий документ. Наш центр має медичну ліцензію на дерматовенерологічну практику.

  Процедура

   Процедура проводиться в амбулаторних умовах із застосуванням місцевої анестезії.

  Ліфтинг усього обличчя триває, в середньому, не більше 40 хвилин, підтяжка окремих областей - 20 хвилин.

  Протипоказання

   Наявність гострих інфекційних захворювань, онкологічних патологій, запальних процесів та порушень процесу згортання крові.

  Рекомендації

  Протягом 2-3 тижнів після процедури пацієнтам рекомендується утримуватися від активної міміки, масажної терапії, занять фітнесом, а також від відвідування сауни або лазні.

   Методами Aptos® можна скоригувати:

  Не варто упускати можливість продовжити молодість якомога довше за допомогою ниток Аптос! Чекаємо на безкоштовну консультацію в центрі краси Каприз. Ціна залежить від кількості та типу ниток, тому вартість підтяжки APTOS можна дізнатися лише на очній консультації у лікаря.


  Найпопулярніші послуги

  Безигольна мезотерапія

  Лікування волосся 

  Фотоомолодження

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook