(061) 213-76-74      (050) 322-76-74     Viber    WhatsApp

Запис онлайн

  Апаратне лікування волосся Micro Mist вже у Запоріжжі!

  Процедура оздоровлення волосся за допомогою апарату Мікро Міст (micro mist) була розроблена в Японії, але завдяки своїй незаперечній ефективності швидко стала популярною у всьому світі. У Запоріжжі апаратне лікування волосся Micro Mist представлене лише у центрі краси Каприз.

  Мікро Міст (micro mist) допоможе:

  Технологія у дії:

  Принцип дії Мікро Міст заснований на високій проникаючій здатності дрібних частинок водяної пари, яка під точним ультразвуковим контролем надходить у спеціальний ковпак. У ньому пара може іонізуватися, нагріватися і охолоджуватися до регульованої температури. Хвильові імпульси апарату Мікро Міст посилюють дію лікувальних чи косметичних компонентів, нанесених на волосся. Поряд із доглядом за волоссям, Мікро Міст покращує загальний стан шкіри голови, нормалізуючи її жирність.

  Мікро Міст (micro mist) – крок за кроком:

  Залежно від проблеми - випадання волосся, їх сухість, тьмяність, підвищена жирність - вибирається лікувальний засіб і наноситься на волосся. Потім на голову надівається ковпак апарату Мікро Міст, і волосся потрапляє під дію гарячих хвиль дрібнодисперсної водяної пари.

  Вологе іонізоване повітря в ковпаку нагрівається до строго регульованої температури (40-50˚С), і під його дією розкриваються волосяні кутикули. Молекули лікувального засобу та води легко і швидко проникають у саму глибину волосяного стрижня і осідають там, сприяючи відновленню волосся, насичуючи його необхідними вітамінами та мікроелементами. Цей етап лікування триває 8-12 хв.

  Після закінчення дії маски або сироватки, апарат охолоджує лусочки волосся. У ковпак протягом 3 хв. подається холодне повітря. Зниження температури призупиняє рух молекул, активізованих теплом, і призводить до закриття кутикул, надійно консервуючи всередині волосся корисні елементи лікувального складу, що живить його навіть після закінчення процедури.

  Загальна тривалість процедури Мікро Міст – 15-20 хв. За цей час волосся набуває здорового блиску і сили. Щоб закріпити ефект МікроМіст, повторіть сеанс через 2 тижні. Нагадуємо, що апаратне лікування волосся МікроМіст у Запоріжжі представлене лише у центрі краси Каприз.


  Найпопулярніші послуги

  Лазерне шліфування

  Фотоомолодження

  Лазерне видалення пігментацій

  Ціни

  Лазерна епіляція

  ВАКАНСІЇ

  (061) 213-76-74      (050) 322-76-74

  Запис онлайн

  Запоріжжя, вул Південноукраїнська, 5

  Щоденно з 8-00 до 20-00

     

  kapriz_centre    facebook